Dom > proizvodi > Induktori, zavojnice, prigušnice > Fiksni induktori > 103-270JS
103-270JS
103-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi 103-270JS s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva 103-270JS
Proizvođač API Delevan
Opis FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Status slobodnog olova / RoHS-a Sadrži olovo / RoHS nepoštivanje
In Stock 18861 pcs
Referentna cijena
(u američkim dolarima)
2000 pcs
Product parameter
Dio brojeva 103-270JS Proizvođač API Delevan
Opis FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM Status slobodnog olova / RoHS-a Sadrži olovo / RoHS nepoštivanje
Dostupna količina 18861 pcs Obrazac podataka 103(R) Series
Kategorija Induktori, zavojnice, prigušnice Tip -
Tolerancija ±5% Paket uređaja za dobavljače -
Veličina / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) Ekranizacija Unshielded
Niz 103 ocjene -
Q @ Freq 49 @ 50MHz Ambalaža Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj Nonstandard, 2 Lead Druga imena 103-270JS TR 2000
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Vrsta montaže Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Materijal - jezgra Phenolic
Frekvencija induktiviteta - ispitivanje 50MHz induktanca 27nH
Visina - sjedalo (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvencija - Self Resonant 1.625GHz
Detaljan opis 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC otpor (DCR) 114 mOhm Max
Trenutna ocjena 925mA Tekuće - zasićenje -