Dom > proizvodi > Obožavatelji, toplinski menadžment > DC ventilatori > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi F412R-12LLB s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva F412R-12LLB
Proizvođač Copal Electronics
Opis FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(u američkim dolarima)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Dio brojeva F412R-12LLB Proizvođač Copal Electronics
Opis FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 13447 pcs Obrazac podataka F412R
Kategorija Obožavatelji, toplinski menadžment Širina 12.20mm
Težina 0.044 lb (19.96g) Raspon napona 10.2 ~ 13.8VDC
Napon - Nazvan 12VDC završetak 2 Wire Leads
Statički tlak 0.047 in H2O (11.8 Pa) Veličina / dimenzija Square - 41mm L x 41mm H
Niz F412R RPM 3750 RPM
Snaga (Watts) 480mW Druga imena 563-1134
F412R12LLB
Radna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Buka 14.0 dB(A)
Trajanje @ Temp. - Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant
Zaštita od ulaza - Značajke -
Vrsta ventilatora Tubeaxial Trenutna ocjena 0.040A