Dom > proizvodi > kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR31BP150BFURAB
CDR31BP150BFURAB
CDR31BP150BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR31BP150BFURAB s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva CDR31BP150BFURAB
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 15PF 100V BP 0805
(u američkim dolarima)
Get a quote
Product parameter
Dio brojeva CDR31BP150BFURAB Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 15PF 100V BP 0805 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 4995 pcs Obrazac podataka CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija kondenzatori Napon - Nazvan 100V
Tolerancija ±1% Debljina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Koeficijent temperature BP Veličina / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Niz Military, MIL-PRF-55681, CDR31 ocjene -
Ambalaža Bulk Paket / slučaj 0805 (2012 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Vrsta montaže Surface Mount, MLCC
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Olovni stil -
Olovni razmak - Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant
Visina - sjedalo (maks.) - Značajke -
Postotak neuspjeha R (0.01%) Detaljan opis 15pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Kapacitet 15pF Prijave General Purpose