Dom > proizvodi > kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR32BP220BFURAB
CDR32BP220BFURAB
CDR32BP220BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR32BP220BFURAB s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva CDR32BP220BFURAB
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 22PF 100V BP 1206
(u američkim dolarima)
Get a quote
Product parameter
Dio brojeva CDR32BP220BFURAB Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 22PF 100V BP 1206 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 4452 pcs Obrazac podataka CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija kondenzatori Napon - Nazvan 100V
Tolerancija ±1% Debljina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Koeficijent temperature BP Veličina / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Niz Military, MIL-PRF-55681, CDR32 ocjene -
Ambalaža Bulk Paket / slučaj 1206 (3216 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Vrsta montaže Surface Mount, MLCC
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Olovni stil -
Olovni razmak - Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant
Visina - sjedalo (maks.) - Značajke -
Postotak neuspjeha R (0.01%) Detaljan opis 22pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Kapacitet 22pF Prijave General Purpose