Dom > proizvodi > kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR34BP472BFURAJ s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva CDR34BP472BFURAJ
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Dio brojeva CDR34BP472BFURAJ Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 5681 pcs Obrazac podataka CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija kondenzatori Napon - Nazvan 100V
Tolerancija ±1% Debljina (maks.) 0.059" (1.50mm)
Koeficijent temperature BP Veličina / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Niz Military, MIL-PRF-55681, CDR34 ocjene -
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 1812 (4532 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Vrsta montaže Surface Mount, MLCC
Visina - sjedalo (maks.) - Značajke -
Postotak neuspjeha R (0.01%) Detaljan opis 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Kapacitet 4700pF Prijave General Purpose