Dom > proizvodi > kondenzatori > Aluminij - polimerni kondenzatori > 4SW220MX
4SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi 4SW220MX s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva 4SW220MX
Proizvođač Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
(u američkim dolarima)
2000 pcs
Product parameter
Dio brojeva 4SW220MX Proizvođač Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 63342 pcs Obrazac podataka SLG, SWZ, SW Series
Kategorija kondenzatori Napon - Nazvan 4V
Tip Polymer Tolerancija ±20%
Veličina površine površine kopna - Veličina / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Niz PC-CON, SW ocjene -
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 2917 (7343 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 105°C Vrsta montaže Surface Mount
Trajanje @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Olovni razmak -
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) 0.114" (2.90mm)
ESR (otpor ekvivalentne serije) 9 mOhm Detaljan opis 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Kapacitet 220µF Prijave General Purpose