Dom > proizvodi > otpornici > Otpornik čipova - površinska montaža > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF0603DTC412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva RNCF0603DTC412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Dio brojeva RNCF0603DTC412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 4249498 pcs Obrazac podataka Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija otpornici Tolerancija ±0.5%
Koeficijent temperature ±50ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 0603
Veličina / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Niz RNCF
Otpornost 412 Ohms Snaga (Watts) 0.1W, 1/10W
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 0603 (1608 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prekidanja 2
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka 12 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) 0.022" (0.55mm)
Značajke Automotive AEC-Q200 Postotak neuspjeha -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastav Thin Film