Dom > proizvodi > otpornici > Otpornik čipova - površinska montaža > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF1210DKE412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva RNCF1210DKE412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(u američkim dolarima)
1000 pcs
Product parameter
Dio brojeva RNCF1210DKE412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 732886 pcs Obrazac podataka Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija otpornici Tolerancija ±0.5%
Koeficijent temperature ±25ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 1210
Veličina / dimenzija 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Niz RNCF
Otpornost 412 Ohms Snaga (Watts) 0.333W, 1/3W
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 1210 (3225 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prekidanja 2
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka 12 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) 0.026" (0.65mm)
Značajke Automotive AEC-Q200 Postotak neuspjeha -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastav Thin Film