Dom > proizvodi > otpornici > Otpornik čipova - površinska montaža > RNCF2010BKE412R
RNCF2010BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF2010BKE412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva RNCF2010BKE412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(u američkim dolarima)
1000 pcs
Product parameter
Dio brojeva RNCF2010BKE412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 364029 pcs Obrazac podataka Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija otpornici Tolerancija ±0.1%
Koeficijent temperature ±25ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 2010
Veličina / dimenzija 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Niz RNCF
Otpornost 412 Ohms Snaga (Watts) 0.333W, 1/3W
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 2010 (5025 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prekidanja 2
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka 12 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) 0.026" (0.65mm)
Značajke Automotive AEC-Q200 Postotak neuspjeha -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastav Thin Film