Dom > proizvodi > otpornici > Otpornik čipova - površinska montaža > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF2512BTE412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva RNCF2512BTE412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(u američkim dolarima)
4000 pcs
Product parameter
Dio brojeva RNCF2512BTE412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 282581 pcs Obrazac podataka Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija otpornici Tolerancija ±0.1%
Koeficijent temperature ±25ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 2512
Veličina / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Niz RNCF
Otpornost 412 Ohms Snaga (Watts) 0.75W, 3/4W
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 2512 (6432 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prekidanja 2
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka 12 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) 0.026" (0.65mm)
Značajke Automotive AEC-Q200 Postotak neuspjeha -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastav Thin Film