Dom > proizvodi > otpornici > Kroz otporne otvore > FMP200FRF52-412R
FMP200FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi FMP200FRF52-412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva FMP200FRF52-412R
Proizvođač Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Dio brojeva FMP200FRF52-412R Proizvođač Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 2346500 pcs Obrazac podataka FMP Series
Kategorija otpornici Tolerancija ±1%
Koeficijent temperature ±100ppm/°C Paket uređaja za dobavljače Axial
Veličina / dimenzija 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Niz FMP
Otpornost 412 Ohms Snaga (Watts) 2W
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj Axial
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prekidanja 2
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) -
Značajke Flame Proof, Safety Detaljan opis 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film