Dom > proizvodi > otpornici > Kroz otporne otvore > MF0207FRD52-412R
MF0207FRD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Vidi specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi MF0207FRD52-412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godina jamstva
Zatražite citat
Dio brojeva MF0207FRD52-412R
Proizvođač Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Dio brojeva MF0207FRD52-412R Proizvođač Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status slobodnog olova / RoHS-a Bez olova / RoHS sukladni
Dostupna količina 4114706 pcs Obrazac podataka MF0 Series
Kategorija otpornici Tolerancija ±1%
Koeficijent temperature ±50ppm/°C Paket uređaja za dobavljače Axial
Veličina / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Niz MF0
Otpornost 412 Ohms Snaga (Watts) 0.6W
Ambalaža Tape & Reel (TR) Paket / slučaj Axial
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prekidanja 2
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Visina - sjedalo (maks.) -
Značajke - Detaljan opis 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film